Inne Kolczyki Naszyjniki

Srebrny komplet ślubny Luiz

Srebrny komplet ślubny Luiz

Moja młodsza siostra wychodzi niedługo za mąż z czego się niezmiernie cieszę. Ucieszyło mnie również gdy poprosiła mnie o wykonanie dla siebie biżuterii, choć nie było proste zadanie. W ciągu ostatniego roku jej pomysły się kilkukrotnie zmieniały co jednak wcale mnie nie zniechęcało. Zależało mi aby była zadowolona i czuła się wyjątkowo. Po wielu debatach i wyborze sukni ślubnej wizja na dodatki się wyklarowała. W efekcie powstał srebrny komplet ślubny Luiz z kryształami Swarovskiego.

Materiały na srebrny komplet ślubny Luiz

Materiały:

  • kryształy Swarovskiego (znalezienie takich w kształcie łezki okazało się nie lada wyzwaniem, ale czego się nie robi dla siostry)
  • elementy srebrne próby 925 w złoceniu różowym
Koczyki ze srebrnego kompletu ślubnego Luiz
Naszyjnik ze srebrnego kompletu ślubnego Luiz

Naszyjnik z kolczykami siostra zobaczyła dopiero w dniu przymiarki sukni. Pewnie obie miałyśmy pewne obawy, gdyż nasz gust różni się nieznacznie. Na szczęście srebrny komplet ślubny Luiz bardzo jej się spodobała i został zaakceptowany z niewielkimi poprawkami.
Do powyższego zestawu na pewno dorobię jeszcze delikatną bransoletkę. Zastanawiamy się także z siostrą nad ozdobą do włosów ale do tej pory był to tylko luźny pomysł.

Srebrny komplet ślubny Luiz podczas przymiarki sukni
Srebrny komplet ślubny Luiz podczas przymiarki sukni

Udało mi się zrobić parę zdjęć podczas przymiarki sukni ślubnej. Na razie nie zdradzę jednak jak prezentuję się sukienka w całej okazałości. Na to niestety poczekacie do września.