Bransoletki Inne Naszyjniki

Prezenty gwiazdkowe dla najbliższych – podsumowanie

Prezenty gwiazdkowe dla najbliższych

Gorący okres świąteczno-sylwestrowy skończył się dla mnie już ponad tydzień temu. Pora więc pożegnać urlop i zabrać się za tworzenie w pracowni nowych dzieł. W pierwszej kolejności zaprezentuję kilka prac, które powstały jako prezenty gwiazdkowe dla najbliższych.

1. Bransoletka Caprice – Crystal Calofornia Night

Kolejna odsłona widywanej w mojej pracowni kapryśnicy. Tym razem na czarnej siateczce z koralików Toho 11, umieściłam koraliki Fire Polish w kolorze złoto-brązowym. Elegancko i szykownie.

Caprice Crystal California Night

Inne zestawienia kolorystyczne znajdziecie tutaj i tutaj.

2. Naszyjnik łańcuszkowy

Te śliczne metalowe łańcuszki, które użyłam do wykonania tego naszyjnika, są moim ostatnim nabytkiem w pracowni. Świetnie się układają, są przyjemne w dotyku i mają całkiem sporą gamę kolorystyczną. Kiedy w końcu znalazłam miejsce gdzie mogę je kupić nie mogłam się im oprzeć.
Naszyjnik jako bransoletka prezentuje się równie dobrze co możecie zobaczyć na jednym z poniższych zdjęć. Całość wykończyłam złoconą stalą chirurgiczną (końcówki, łańcuszek i zawieszka).

Naszyjnik łańcuszkowy
Naszyjnik łańcuszkowy - zapięcie
Naszyjnik łańcuszkowy - wariant na rękę
Naszyjnik łańcuszkowy - na szyi

3. Zakładka do książki

Baza zakładki z doczepionym breloczkiem w kolorze srebrno-czerwonym. Mały i uroczy upominek w sam raz na nadchodzące Walentynki.

Czerwona zakładka
Czerwona zakładka w książce

Na razie to by było na tyle. Już niebawem nietypowy i pracochłonny projekt - nie związany z biżuterią, jak również podsumowanie z wyzwania z 2017 r.