Inne

Jestem i zabieram się do pracy

Jestem i zabieram się do pracy

Trochę mnie nie było w mojej małej pracowni, ale już jestem i zabieram się do pracy. Na początek mały skrót:

Pogoda nad morzem nam się udała (czyt. Państwu Łosoś i przyjaciołom) dzięki czemu wszyscy porządnie wypoczęliśmy. Jedyny minus jaki odczułam to wszech obecne pysznie pachnące gofry, co przy mojej diecie bez pszenicy było bardzo uciążliwe. Na szczęście dałam radę! (przy okazji nie omieszkam sobie tego odbić w tym tygodniu, bo mam świetny przepis na te chrupiące prostokąty w wersji bezglutenowej)

W poniedziałek minął termin nadsyłania prac na konkurs biżuteryjny Kalendarz Royal-Stone 2018 w inspiracji Kenia. Niestety dopiero w piątek, kiedy opublikują album konkursowy, będę mogła zaprezentować Wam swój naszyjnik, który w większości powstawał w czasie urlopu. Tak więc proszę o cierpliwość.

Czas wypoczynku i relaksu przyniósł ze sobą też sporo pomysłów zarówno na blog jak i facebook. Postaram się je w najbliższym czasie poukładać oraz zebrać w całość, by miały one ręce i nogi. Może zdradzę Wam nawet parę szczegółów, ale to w późniejszym terminie.

Ostatni punkt programu to: CHCĘ PRZYTYĆ.
Tak wiem, to nie blog kulinarny, ze zdrową żywnością lub coś w tym stylu, dlatego dajcie znać czy w ogóle Was to interesuje i chcielibyście abym dzieliła się z Wami swoimi postępami w tym temacie. Będę realizować program przygotowany przez Gabinet Dietetyczny Centrum Natura Magdalena Makarowska.