Kolczyki

Ażurowe kolczyki ślubne

Ażurowe kolczyki ślubne

Po raz kolejny i już teraz mogę zapowiedzieć, że nie ostatni - temat ślubny. Przygotowuję wstępne projekty biżuterii dla siostry, która w przyszłym roku wychodzi za mąż. Nie mogę się doczekać zarówno poszukiwań sukni ślubnej (te będą w połowie listopada), jak również samej uroczystości! Tym razem prezentuje Wam ażurowe kolczyki ślubne.

Perłowy komplet ślubny

Pierwsze kolczyki (wykonane na konkurs Royal-Stone) były delikatne i długie, dlatego kolejną parę wykonałam w trochę innym stylu i kształcie. Do ich stworzenia użyłam zawieszki ażurowe pozłacane ze stali chirurgicznej – to była moja baza. Do nich doszyłam koraliki Toho w rozmiarze 11/0 i 15/0 w kolorach białym i złotym. Dodałam również kamienie naturalne – kocie oko w odcieniu błękitnym.

Ażurowe kolczyki ślubne

Pomimo zastosowania kamieni naturalnych ażurowe kolczyki ślubne są lekkie i nie obciążają ucha. A dzięki stali chirurgicznej, z której wykonane są też bigle może nosić je każda z nas. Nie uczulają nawet bardzo wrażliwe osoby. Zarówno błękitna kulka jak i fasetowana łezka dodają kolczykom uroku i sprawiają, że stają się one nietuzinkowe. Ten kolorowy dodatek w połączeniu z klasyczną bielą i eleganckim złotem doda szyku każdej pannie młodej.